Çalışma Saatleri : 08-00 ~~ 17:30 - Pazar Hariç
0532 789 53 04
Pilixi Bir Farkındalıktır

Plywood Sistemli

Plywood Sistemli Yerli Parke Spor Salonları

 

 

 

Özellikle basketbol sahaları başta olmak üzere diğer tüm salon sporları için ahşap parke zemin sistemleri, teknik ve estetik açıdan kapalı spor salonları için oldukça önemlidir.

Yoğunlukla özel salonlar için uygulanan, sadece yerel maçların oynandığı , antreman amaçlı kullanılan ve spor salonunun diğer kullanım amaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış kapalı spor salonları için geliştirilmiş bir sistemdir.  Alt zemin sisteminin Fiba onaylı sistemlere benzetilmesi esası ile yapıldığından, bu sistem son derece teknik ve kullanışlı olmasının yanı sıra ekonomiktir.

Saha beton zemini ve şap uygulamasından başlayarak, kauçuk takozlu-plywood plakalar üzerine döşenen ahşap parke uygulamasından sonra yapılan son kat cilalama aşamasına kadar olan süreç , son derece uzmanlık gerektiren bir sistemdir.

Pilixi Spor Zeminleri, spor salonları için plywood sistemli ahşap parke sistemleri konusunda uzman olup, tasarım ve montaj aşamalarını konusunda uzman ekibiyle profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

 

 

Kullanım alanları;


Basketbol  Salonları

Voleybol  Salonları

Hentbol Salonları

Squash Salonları

Badminton Salonları